28.·29.·30. & 31. maj 2020
11: 4 18: 0
onsdag D.29. maj 2019
Scenen
kl. 19:55 Christopher
kl. 22:35 Nephew
Teltscenen
kl. 16:30 De Danske Hyrder
kl. 18:35 Bikstok
kl. 21:15 Ude Af Kontrol
kl. 00:10 SAVEUS
Alfreds scene
kl. 16:30 Sgt. Pepper
kl. 18:35 Queen Of Denmark
kl. 21:15 Grarup Allstars
kl. 00:10 Bon Jovi Jam
Ny scene
kl. 17:50 Gwænno
kl. 20:00 Pede B
Søpavillonen
kl. 16:45 Syngepigerne
kl. 18:35 Jazzholes
kl. 21:15 Sonja Hald
kl. 00:10 Bamse Madsen Band
Musik i Irsk Pub
kl. 18:50 Kenneth Dupont
kl. 21:15 Kenneth Dupont
Musik i Motown
kl. 18:50 Sound of Motown
kl. 21:20 Sound of Motown
torsdag D.30. maj 2019
Scenen
kl. 13:00 Poul Krebs & Band
kl. 15:40 The Mavericks (US)
kl. 18:20 The Minds Of 99
kl. 21:00 George Ezra (UK)
kl. 23:40 L.O.C.
Alfreds scene
kl. 14:20 Peter Ebberfeld
kl. 17:00 Malte Ebert
kl. 19:40 The Powls
kl. 22:20 Padlock Chain
kl. 01:00 Rock Parade
Ny scene
kl. 11:30 Hygge med Hoffe
kl. 12:50 2nd Strike
kl. 15:45 Nicklas Sahl
kl. 18:30 The Grenadines
kl. 21:15 Dør Nr. 13
kl. 23:50 Skullclub
Søpavillonen
kl. 12:00 Syngepigerne
kl. 14:20 Nana Schwartzlose
kl. 19:40 Juncker
kl. 22:20 Rust
Musik i Irsk Pub
kl. 14:30 Kenneth Dupont
kl. 19:45 Kenneth Dupont
Musik i Motown
kl. 14:30 Sound of Motown
kl. 17:00 Sound of Motown
kl. 19:45 Sound of Motown
kl. 22:35 Sound of Motown
fredag D.31. maj 2019
Scenen
kl. 12:15 Apollokoret
kl. 16:55 Jacob Dinesen
kl. 19:35 GNAGS
kl. 22:20 Nik & Jay
Teltscenen
kl. 15:35 More Jacks
kl. 18:15 Hjalmer
kl. 21:05 Folkeklubben
kl. 23:50 Martin Jensen
Alfreds scene
kl. 13:00 Dicte + Hempler
kl. 15:35 Carl Emil Petersen
kl. 18:15 Laura Mo
kl. 21:05 Almost AC/DC
kl. 23:50 Metropol
Ny scene
kl. 11:30 Hygge med Hoffe
kl. 12:15 Stand-Up
kl. 19:50 Barselona
kl. 22:30 Kris Herman
Søpavillonen
kl. 12:45 Syngepigerne
kl. 13:30 Per Bové
kl. 18:15 Tom Donovan (IRL)
kl. 21:05 Jørgen de Mylius
kl. 23:50 Humørekspressen
Musik i Irsk Pub
kl. 15:45 Kenneth Dupont
kl. 21:15 Kenneth Dupont
Musik i Motown
kl. 13:15 Sound of Motown
kl. 15:45 Sound of Motown
kl. 21:15 Sound of Motown
kl. 23:50 Sound of Motown
lørdag D.1. juni 2019
Scenen
kl. 13:30 Lars Lilholt Band
kl. 15:55 Rasmus Walter
kl. 18:35 TV-2
kl. 23:55 ZZ Top (US)
Teltscenen
kl. 12:10 Søren Huss
kl. 14:50 Citybois
kl. 17:15 Magtens Korridorer
kl. 19:55 Johnny Madsen Band
kl. 22:35 Phlake
kl. 01:20 Djämes Braun
Alfreds scene
kl. 14:50 Lightwave Empire
kl. 17:15 Thomas Helmig Jam
kl. 19:55 Thøger Dixgaard
kl. 22:35 Die Herren
Ny scene
kl. 11:30 Hygge med Hoffe
kl. 13:40 IAMJJ
kl. 16:25 rosegold
kl. 18:45 Fool
kl. 21:25 Alexander Oscar
kl. 00:10 Pelican Beach
Musik i Irsk Pub
kl. 14:50 Kenneth Dupont
kl. 17:15 Kenneth Dupont
kl. 19:55 Sofaen
kl. 22:40 Sofaen
Musik i Motown
kl. 14:50 Sound of Motown
kl. 17:15 Sound of Motown
kl. 19:55 Sound of Motown
kl. 22:40 Sound of Motown
Ret til ændringer forbeholdes

Til top
luk og vis ikke igen Cookies - Vores hjemmeside bruger cookies. Hvis du anvender vores hjemmeside accepterer du, at der gemmes cookies på din computer. Hvad er cookies? Læs mere